Водників Рівненщини очолив молодий та прогресивний керівник!

Водників Рівненщини очолив молодий та прогресивний керівник!

Сьогодні, 1️5 квітня 2019 року, колективу Рівненського регіонального офісу водних ресурсів представлено нового керівника Ігоря Мосійчука.

Варто зазначити, що Ігор Мосійчук тривалий час працював у водній сфері, зокрема очолював Рівненське міжрайонне управління водного господарства та проявив себе як прогресивний керівник.

Представлення колективу Рівненського РОВР нового керівника відбулося за участі директора департаменту водного менеджменту Держводагентства Ольга Лисюк, голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчук та першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Ундіра.

Ольга Лисюк ознайомила присутніх із першочерговими завданнями, які поставлені перед Рівненськими водниками, в тому числі щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

Представники місцевих органів влади акцентували увагу на всебічній підтримці рівненських водогосподарників у досягненні «доброго стану» вод.

Ігор Мосійчук, у свою чергу, подякував присутнім за теплі слова та висловив сподівання щодо подальшої плідної спільної роботи та взаєморозуміння із колективом.

Держводагентство вітає колег із Рівненщини з призначенням нового керівника!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *